Coraline

Coraline

کورالاین : Coraline

کورالاین نام رمانی در ژانر خیال پردازانه، اثر نویسنده، فیلم‌نامه‌نویس و رمان‌نویس انگلستانی نیل گیمن (Neil Richard Gaiman) است که در سال ۲۰۰۲ میلادی به چاپ رسیده‌است. او در سال ۲۰۰۳ جایزه هوگو و جایزه نبیولا و در سال ۲۰۰۲ میلادی جایزهٔ برام استوکر برای بهترین کار جهت خوانندگان نوجوان را بُرده‌است.

خلاصه داستان رمان Coraline : کورالاین جونز، دختری است که به همراه والدینش به خانه‌ای قدیمی اثاث کشی می‌کند. در آن خانهٔ نسبتاً بزرگ کسان دیگری هم بودند. در طبقهٔ همکف، درست زیر خانهٔ کورالاین دوشیزه اسپینک و دوشیزه فورسیبل زندگی می‌کردند. دو پیرزن مهربان که زمانی بازیگر تئاتر بودند. طبقهٔ بالایی خانهٔ آنها، محل زندگی پیرمردی به نام آقای بوبو بود، که کورالاین آن اوایل او را پیرمرد دیوانهٔ طبقهٔ بالایی صدا می‌زد، زیرا این پیرمرد ادعا می‌کرد موش‌های سیرک را آموزش می‌دهد. کورالاین در خانهٔ بزرگ و قدیمی گشت می‌زند و مکان تمام درها و پنجره‌های خانه را شناسایی می‌کند ولی یک در قهوه‌ای رنگ در انتهای اتاق پذیرایی وجود دارد که درش قفل است. مادر کورالاین با یک کلید سیاه و بزرگ و زنگ زده در را باز می‌کند و همه می‌بینند که پشت این در فقط یک دیوار آجری قرار دارد. مادرش در را می‌بندد ولی قفلش نمی‌کند چون دلیلی برای این کار نیست. هنگام شب کورالاین …..

این رمان به شکل گرافیکی و با کیفیت بسیار عالی برای علاقمندان به حوزه خواندن کتابهای داستان به شکل زبان اصلی آماده دانلود هستش. برای دانلود باید عضو سایت باشید. در صورت مشکل در دانلود برامون کامنت بزارید در اصرع وقت مشکل رو برطرف میکنیم.

دانلود رایگان کتاب - گروه آموزشی اینتالک
دانلود رایگان کتاب – گروه آموزشی اینتالک

شما میتونی با عضویت در اینتالک به صورت رایگان هر کتابی رو که مد نظرتون هستش رو برامون تیکت کنی، توی فاصله کمتر از 24 ساعت لینک دانلود رو دریافت خواهی کرد.

رمز فایل: www.entalk.ir

کلیک کن

تیم تحریریه گروه آموزشی اینتالک

رفتن به صفحه
مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *