Surfacing

Surfacing

رمان Surfacing

یک رمان از نویسنده کانادایی مارگارت اتوود است. این کتاب که دومین اثر مارگارت اتوود بوده و در سال ۱۹۷۱ توسط مک‌کلند و استوارت منتشر شده‌است.

Surfacing داستان یک زن هنرمند با استعداد است که به جستجوی پدر گمشده خود در یک جزیره دور افتاده در شمال کُبک می رود.

کتاب بر امواج، رمانی نوشته‌ی مارگارت اتوود است که اولین بار در سال 1972 منتشر شد. این رمان که رگه هایی از آثار کارآگاهی و تریلرهای روانشناسانه را در خود جای داده، به داستان زنی هنرمند و با استعداد می‌پردازد که به منظور پیدا کردن پدر گمشده اش، راهی سفری به جزیره‌ای دوردست در شمال کُبِک است. او که سفر را به همراه معشوقش و یک زوج جوان دیگر آغاز می کند، خیلی زود شیفته ی محیط آرام و دورافتاده ی جزیره می شود. اما در این جزیره، ازدواجی به سقوط نزدیک می شود، خشونت و مرگ در زیر سطح اتفاقات می خزند و معاشقه به ابزاری در خدمت ستیزه ها و انتخاب های مخاطره آمیز تبدیل می گردد. کتاب بر امواج، اثری سرشار از تعلیق است که معانی و مفاهیم چندوجهی و پیچیده ای را در دل دارد. این رمان، معدنی غنی از ایده های درخشانِ نویسنده ای استثنایی درباره ی زندگی و طبیعت، خانواده و ازدواج، و زنانی زخم خورده است. فیلم سطح در سال ۱۹۸۱ از این رمان اقتباس شده‌است. داستان اصلی این رمان دربارهٔ جدایی است.

دانلود رمان- کتاب های انگلیسی- گروه آموزشی اینتالک

رمز فایل: www.entalk.ir

ویژگی های محصول
عنوانSurfacing
مجموعهکتاب های داستان (رمان)
نویسندهMargaret Atwood
ناشرAnchor; Reissue Edition 
تاریخ نشرJune 1, 1998
مناسب برای سن و یا سطح(B1-B2)
دانلود رایگان کتاب - گروه آموزشی اینتالک
دانلود رایگان کتاب – گروه آموزشی اینتالک

شما میتونید عنوان کتابی رو که دسترسی بهش ندارید و یا نمیتونید هزینه اش رو پرداخت کنید، به راحتی بهش دست پیدا کنید، فقط کافیه که عضو سایت گروه آموزشی اینتالک باشی و عنوان کتاب و سال انتشارش رو برای ما تیکت کنی، طی یک یا دو روز کاری حتماً لینک دانلود کتاب به صورت رایگان، در اختیار شماست.

کلیک کن

تیم تحریریه گروه آموزشی اینتالک

رفتن به صفحه
مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *