Underworld

Underworld

رمان Underworld

Underworld رمانی از نویسنده آمریکایی Don DeLillo است که در سال 1997 منتشر شده است.

این رمان با محوریت تلاش های آقای Nick Shay، یک مدیر مدیریت پسماند که در برانکس بزرگ شده است، برای ردیابی تاریخچه بیس بال در The Shot Heard ‘Round the World ضبط شده است، و زیرمجموعه های متعددی را که در تاریخ دوم از تاریخ آمریکا گرفته شده است، شامل می‌شود نیمی از قرن بیستم.

این رمان واکنشی به پست مدرنیسم است، موضوعات تکثیر هسته‌ای، زباله‌ها و سهم زندگی افراد در روند تاریخ را بررسی می‌کند. این رمان که یکی از پرفروش ترین‌های رمان در سال 2008 و نامزد دریافت جایزه کتاب ملی و همچنین نامزد جایزه پولیتزر است.

دانلود رمان های نایاب - گروه آموزشی اینتالک

این رمان اغلب به عنوان بزرگترین دستاورد DeLillo شناخته می‌شود. در سال 2006 ، یک نظرسنجی از نویسندگان و منتقدان برجسته‌ای که توسط نیویورک تایمز انجام شد، Underworld را به عنوان نایب قهرمان بهترین اثر داستان آمریکایی در 25 سال گذشته معرفی کرد.

دانلود رایگان کتاب - گروه آموزشی اینتالک
دانلود رایگان کتاب – گروه آموزشی اینتالک

شما میتونید عنوان کتابی رو که دسترسی بهش ندارید و یا نمیتونید هزینه اش رو پرداخت کنید، به راحتی بهش دست پیدا کنید، فقط کافیه که عضو سایت گروه آموزشی اینتالک باشی و عنوان کتاب و سال انتشارش رو برای ما تیکت کنی، طی یک یا دو روز کاری حتماً لینک دانلود کتاب به صورت رایگان، در اختیار شماست.

رمز فایل: www.entalk.ir

ویژگی های محصول
عنوانUnderworld
مجموعهکتاب های داستان (رمان)
نویسندهDeLillo
ناشرScribner
تاریخ نشر1998
مناسب برای سن و یا سطح(B1-B2)
کلیک کن

تیم تحریریه گروه آموزشی اینتالک

رفتن به صفحه
مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *